Maja Kuliberda

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną z dyplomem DecorAmor Academy z Warszawy. Zajmuję się organizacją uroczystości ślubnych, przygotowywaniem dekoracji i kompozycji roślinnych, a także fotografią.

Z wielką przyjemnością pomogę Wam zorganizować najpiękniejszy dzień ślubu i wesela, od rezerwacji sali i dopełnienia wszelkich formalności, po zawiązanie wstążeczki przy bukiecie Panny Młodej.

Obroniłam licencjat na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna i kontynuowałam studia medioznawcze podczas pobytu Hiszpanii, jednak już od najmłodszych lat snułam nieśmiałe marzenia o związaniu swojej przyszłej kariery z branżą ślubną.

W końcu postanowiłam zaryzykować i spróbować swoich sił jako Wedding Planerka, odnajdując w tym swoje powołanie i wielką pasję. Teraz jestem tutaj z Wami i nie mogłabym być szczęśliwsza!

O mojej pracy

Pomagam Wam spełniać marzenia o bajkowym ślubie.
Powierzając mi organizację Waszej uroczystości możecie być spokojni, że troskliwie zadbam o każdy najmniejszy detal. Znajdziecie się w dobrych rękach i bez zmartwień, z uśmiechem na twarzy, wkroczycie razem na nową drogę życia.

Sama przygotowuję dla Was dekoracje, dobieram kwiaty do romantycznych bukietów i aranżacji roślinnych, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę zgodną z Waszymi potrzebami.

Każdego dnia śledzę aktualne trendy ślubne i poszukuję dla Was wyjątkowych inspiracji, aby móc zaskoczyć moje Pary czymś oryginalnym.

Mogę także podążać Waszym tropem, jeśli zechcecie odtworzyć wizję uroczystości z wyobraźni, oferując sugestie i swoje doświadczenie, aby wykreować spójną ideę Tego Dnia.

Jestem tutaj dla Was i z myślą o Was.

Zależy mi na nawiązaniu z każdą z Par relacji nie tylko biznesowej, ale także personalnej, by dowiedzieć się kim jesteście, a w każdy najmniejszy dodatek tchnąć Waszą osobowość.

Chcę być dla Was oparciem w tych niezwykłych, magicznych chwilach.

Prywatnie

Rodzina jest dla mnie najważniejszą z wartości i na co dzień spełniam się w roli mamy małego Mieszka i żony ukochanego Michała. Przygotowania do naszego ślubu tylko umocniły mnie w przekonaniu, że chciałabym pomagać innym Parom w organizacji Tego Dnia.

Wolny czas spędzam na czytaniu książek i uprawianiu sportu. Kocham biegać, a od dłuższego czasu praktykuję także jogę, która pozwala mi zrelaksować ciało i wyciszyć umysł po dniu wypełnionym po brzegi dużymi i małymi sprawami.

Jedną z moich pasji jest pisanie bloga, na którym przekazuję Wam cząstkę siebie i mojego codziennego życia. Poruszam tematy dotyczące m.in. macierzyństwa i wedding planningu, a także z wielką przyjemnością rozmawiam z Wami, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Mogliście mnie wcześniej czytać pod adresem aroundmylife.pl

Zajrzyj na bloga

Makuli - z miłości do ślubów

Dziękuję Wam

Wszystkim wspaniałym Parom, które obdarzyły mnie zaufaniem i zdecydowały się podjąć ze mną współpracę, a także Wam, jeśli powierzycie mi organizację Waszego Dnia, abyśmy wspólnie stworzyli najpiękniejsze wspomnienia.

To dzięki Wam mogę wciąż gonić marzenia i rozwijać się robiąc to, co tak bardzo kocham.