Sesja z Martą

19 stycznia 2021 | Macierzyństwo

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka zdjęć z ciężarną Mamą; celowo nie napisałam przyszłą, ponieważ Marta jest już Mamusią. Czy macierzyństwo to cud? Owszem, chociaż ta droga wcale nie jest usłana różami to jednak jest bardzo wyjątkowa. Decydując się na bycie Mamą oddajemy cząstkę siebie, pozwalamy, aby nasze serce żyło poza naszym ciałem.

Korzystając z uroków zimy, która ucieszyła nas swoją obecnością wybrałyśmy się z Martą na sesję, by uwiecznić jej ciążowy brzuszek pośród pięknych okoliczności natury. Czy lubicie las? Bo ja go uwielbiam o każdej porze roku!!

Czy zdajecie sobie sprawę jak silne jesteśmy? Chciałabym, żeby każda z Was dzisiaj doceniła siebie za to, co robi każdego dnia i podziękowała sobie.

” Nigdy nie zatrzymywałam samochodu tylko po to, by popatrzeć na krowy. Nigdy nie byłam skłonna oddawać komuś ostatniego pysznego gryza. Nigdy nie planowałam wycierać czyichś smarków własną ręką. Nigdy nie myślałam, że moja pralka świetnie pierze piasek i kamyki.

Nigdy nie sądziłam, że mój pocałunek ma moc uzdrawiającą.

Nigdy…

aż do momentu,

gdy urodziłam Ciebie.”

Co jeszcze byście dopisały?? 🙂

Kochana moja dziękuję Ci za tą sesję. Miło było pospacerować z Tobą po lesie, posłuchać skrzypiącego śniegu pod butami, grania wiatru oraz szumu gałęzi; las za to posłuchał naszych śmiechów i pozwolił nacieszyć się swoim widokiem, napełnić spokojem. Później pojechałyśmy na ciepłą herbatkę.. 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są obowiązkowe.