Świątecznie..

9 stycznia 2021 | Lifestyle

Mam wrażenie, że grudzień w tym roku był inny niż dotychczas. Wszyscy bardzo szybko, z ogromną radością zaczęliśmy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Myślę, że tego właśnie potrzebowaliśmy; takich małych radości, ponieważ miniony rok nie był najłatwiejszy.. Pandemia dała się wszystkim we znaki, ale nie o tym chciałabym pisać, wolę z nutką radości o Świętach..

Na wspomnienie przygotowań sama się uśmiecham. Dla mnie grudzień był niezwykle pracowity, pracowałam od rana do nocy jak taka mróweczka. Zaczęłam od wianków jeszcze w listopadzie; zdecydowanie skradły moje serce i w przyszłym roku znów pojawią się w ofercie. Zielone, duże i pachnące – świerkiem, cynamonem, świętami.. uwielbiam takie naturalne dekoracje, mam nadzieję, że Wy również.

W grudniu przy współpracy z Zakątkiem Przedszkolaka w Łochowie wykonałam po raz kolejny sesje świąteczne dla dzieci. Jak co roku włożyłam mnóstwo pracy w przygotowanie scenerii świątecznej oraz edycję zdjęć. Już niedługo pokażę Wam efekty tej sesji na stronie.

Na koniec zostały mi zamówienia na wianki oraz stroiki na stoły wigilijne w Waszych domkach. Przepraszam, to wcale nie był koniec, w międzyczasie zajęłam się również porządkami, wybraliśmy się po prezenty i muszę przyznać, że kilka zamówiłam też przez internet, żeby było łatwiej a dzień przed wigilią jak co roku ubrałam naszą choinkę. Niektórzy cieszyli się jej blaskiem już od początku grudnia, ale ja mimo chęci nigdy nie znajduję czasu, żeby ubrać ją znacznie wcześniej, może pewnego dnia.. 🙂

Jak zawsze od serca <3

W tym poście chciałabym Wam pokazać namiastkę mojej grudniowej pracy oraz z całego serca podziękować Wam za wszystkie zamówienia zarówno na dekoracje oraz zdjęcia przedszkolaków. Co prawda odpuściłam sobie sesje świąteczne w domu, ale nawet nie miałabym kiedy tego wszystkiego zrobić. Przygotowywanie świątecznych dekoracji sprawiło mi mnóstwo radości. Gdyby grudzień był dłuższy pewnie nakręciłabym tych wianków jeszcze więcej, ponieważ z każdym jednym przychodziły mi nowe pomysły i nawet wszystkich nie wykorzystałam 🙂 Zostawię je na przyszły rok!

Wianki pokochałam! <3

Kochani, cieszę się na ten post, cieszę się z pracy, którą wykonałam przez ostatni miesiąc pozwalając sobie na odpoczynek w Święta. Każdego roku tak szybko mijały i nie wystarczało nam czasu na odwiedziny kochanych bliskich, ale w tym roku chyba wszyscy daliśmy sobie nieco przestrzeni. Ostatni rok zmusił nas do nietypowej izolacji oraz nakłonił do przemyśleń. Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie dla Nas wszystkich lepszy; dbajmy o siebie oraz naszych bliskich. Grudzień z radością zakończyłam ślubem Sary i Łukasza. W normalnych okolicznościach przygotowałabym również salę weselną, ale w czasach wirusa cieszę się z samego ślubu! Sara wyglądała prześlicznie, niczym Królowa a ja wzruszyłam się do łez, no cóż chyba sami widzicie, że kocham moją pracę.. <3


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są obowiązkowe.