Asia i Radek, sesja stylizowana i..

4 listopada 2020 | Lifestyle

Każda z moich par jest zupełnie inna, każda pisze własną historię o miłości. Pewnie zastanawiacie się jaka jest historia tej dwójki. Na wstępie powiem wam, że zaprosiłam Asię i Radka do współpracy, ponieważ pomogłam im w aranżacji sali weselnej, tej samej, w której my świętowaliśmy nasz dzień. Mam do niej ogromny sentyment a Asia zaraz po naszym weselu zapytała mnie co to za miejsce..

Asię poznałam na studiach, zawsze była bardzo pomocna i mogłam na nią liczyć. Dziękuję Ci kochana za wszystkie notatki, które mi pożyczyłaś!! Później po studiach pisałyśmy już bardzo prywatnie.. <3 Aśka miała przepiękną suknię w stylu BOHO, którą warto było wykorzystać podczas mojej pierwszej sesji stylizowanej. Wspaniałe zdjęcia wykonała dla nas moja kuzynka, która pasjonuje się fotografią – Agata Kuliberda a makijaż Panny Młodej zrobiła zdolna Patrycja z MikoMakeup & Beauty ?

Zaaranżowałam scenerię, w której postawiłam na dodatki w stylu BOHO, czyli przede wszystkim kompozycje z użyciem trawy pampasowej oraz kryształową zastawę, długie świece w mosiężnych świecznikach oraz pomarańczowe jaskry, które wyróżniały się na tle innych kwiatów.

Najpiękniejszym tłem do mojej aranżacji był po prostu las, który uwielbiam.. Czujecie ten delikatny powiem wiatru w letni dzień? Myślę, że krajobraz przypadł nam wszystkim do gustu a teraz troszkę o miłości tych dwojga, która bije ze zdjęć!

Były czułości..

Asia i Radek tworzą parę od 9 lat, w zeszłym roku pobrali się ? Poznali się na portalu randkowym i tutaj muszę o tym napisać; Asia zaintrygowała Radka swoim opisem, który brzmiał:

„Nie lubię zielonego na ziemniakach..” ?

Obydwoje są bardzo pozytywni, uwielbiają zwierzęta; do ich czteroosobowej rodzinki zaliczają pieska Olego oraz kota Ryszarda. Ich pasją jest chodzenie po naszych polskich górach a Asia w dniu zaręczyn dostała od Radka słoneczniki..

I buziaki..
Detale..
Promienie zachodzącego słońca..

Lubicie takie love story? A może sami chcielibyście wziąć udział w sesji stylizowanej? Pomogę Wam spełnić Wasze marzenia związane nie tylko z wyjątkowym ślubem. Napiszcie do mnie, możecie nawet tutaj w zakładce kontakt oraz koniecznie dajcie znać czy podobał Wam się dzisiejszy wpis 🙂

Maja


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są obowiązkowe.